Epic Pen kalem uygulaması

Ekranda Çizim Yapma Yazılımı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut574.66 KB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • Geliştiricijlwh123.com

Epic Pen kalem uygulaması indir. Fotoğraf ve Video kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Epic Pen; bilgisayarınızın ekranında dilediğiniz şekilde çizim yaparak kaydetmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir ekranda çizim yapma yazılımıdır.
Epic Pen yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde ekranınıza zarar vermeden pen kullanarak dilediğiniz şekilde çizim yapabilir ve çizimlerinizi dilediğiniz dosyaya kayıt ederek saklayabilirsiniz. Ayrıca kalem uygulaması ile yazılım içeriğinde dilediğiniz kalemi seçme şansına sahipsiniz.

Epic Pen indir programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir çizim programıdır. Fakat birçok çizim programının tam tersine direkt şekilde Windows üstünde çizim yapmanıza imkan tanıyor. Kendi arayüzü yerine bilgisayar ortamında o an açık olan bir programın, dökümanın, masaüstünün veya başka menülerin üstünde dilediğiniz gibi çizim yapabiliyor ve bu şekilde başkalarına göstermek istediğiniz yerleri işaretleme gibi işlerinizi direkt şekilde çizerek tamamlayabiliyorsunuz.

Epic Pen kalem uygulaması indir

Çizim için kalem, highlighter gibi araçları barındıran uygulamada hemde renkleri de kolayca seçebiliyor ve farklı alanları çeşitli şekillerde boyayabiliyorsunuz. Eğer yanlış boyadığınızı düşündüğünüz bölümler var ise silgi aracı sayesinde bunları silmek ve temizlemek de bir hayli kolay.

Çalışması sırasında sistem kaynaklarını verimli bir biçimde kullanan program, herhangi bir yavaşlama veya soruna da sebep olmuyor. Ayrıca kurulum sırasında herhangi bir özel durum olmadığı için çok hızlı bir biçimde bu adımı atlayabilirsiniz.

Epic Pen, Windows için geliştirilmiş ücretsiz masaüstü çizim programıdır. Program ile video, oyun, internet sitesi, resim ve ekran görüntüleri üstünde çizimler yaparak onları vurgulayabilirsiniz. Akıcı kullanıcı arayüzü ile çalışanlar, öğrenciler, akademisyenler ve reklamcılık çalışanları için kusursuz bir üründür.
Epic Pen indir'in çalışma mantığı ekranda açık olan herhangi bir pencere üstünde çizim yapabilmektir. Böylece birine göstereceğiniz bir monitörü daha vurgulu olarak sunabilir ve dikkatinin o kısımlara verilmesini sağlayabilirsiniz. Programın menüsünden ayarlar ekranına ulaşabilirsiniz. Bu ekrandan dili değiştirebilir, kısayol tuşlarını görebilir ve değiştirebilir ve ekran görüntülerinin kayıt olacağı klasörü ayarlayabilirsiniz.
Program, bilgisayarın masaüstünde direkt olarak olarak çalışma özelliğiyle öteki çizim programlarından işlevsellik ve özellik bakımından daha farklıdır. Özellikle bilgilendirme amaçlı sunumlar üstünde vurgu amaçlı çizim ve işaretler oluşturabilir ve sunum bölümlerinin dikkat çekmesi gerekli olan yerlerine dikkat çekebilirsiniz.

Epic Pen kalem uygulaması indir